Sala szkoleniowa spełniająca oczekiwania

Sala szkoleniowa w K1 Business Center w Rybniku, to doskonałe miejsce do prowadzenia szkoleń i spotkań w gronie maksymalnie do 23 osób.

Sala konferencyjna mieszcząca się w K1, to miejsce położone w doskonałej lokalizacji w centralnej części Rybnika. Nieopodal biurowca znajduje się dworzec PKP, urzędy administracji publicznej oraz salony usługowe i handlowe. Budynek K1 położony jest blisko Obwiedni Południowej, która zapewni Twoim klientom szybki i bezproblemowy dojazd nawet w godzinach szczytu. Z kolei obecność przystanków autobusowych, umożliwi im dojazd do biurowca komunikacją miejską.

Sala szkoleniowa w K1 Business Center

Sala szkoleniowa jest klimatyzowana oraz wentylowana. Zapewniamy dostęp do szybkiego Internetu zarówno bezpośrednim połączeniem, jak i bezprzewodowo. Panele z gniazdkami zostały wbudowane w blat stołu, co ułatwia ładowanie przy wielogodzinnych szkoleniach/ spotkaniach. Do dyspozycji pozostawiamy bogate wyposażenie, w skład którego wchodzi 65-calowy telewizor, stoły ułożone w kształcie „podkowy” wraz z krzesłami.  Wykupując opcję dodatkową: serwis oferujemy kawę i herbatę oraz wodę mineralną (gazowaną lub niegazowaną). 

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, umożliwiamy Ci wynajęcie sali na godziny oraz całodobowo przez 5 dni w tygodniu oraz na kilka godzin w weekendy.

Zapraszamy do zapoznania się z cenami najmu sali: Cennik

Na naszym profilu na Fb znajduje się reels pokazujący salę szkoleniową i trasę do niej: reels

Zapraszamy do obserwowania naszych profili:

facebook

instagram K1

 

 

Więcej informacji oraz rezerwacje:

Recepcja Business Center K1

tel.: +48 535 900 727

e-mail: recepcja@k1-rybnik.pl