Nowoczesne powierzchnie biurowe w centrum Rybnika

W Rybniku rozpoczęła się rozbudowa biurowca Business Center K1. Obok wieżowca powstaje nowoczesny czterokondygnacyjny budynek, w którym znajdą się powierzchnie biurowe i magazynowe dla firm i instytucji.

powierzchnie biurowe Business Center K1

Business Center K1 od 2016 roku jest biznesową wizytówką centrum Rybnika. Największymi atutami tego miejsca są: doskonała lokalizacja z bezproblemowym dojazdem z każdej części miasta, dynamiczne i innowacyjne środowisko pracy, bezpieczeństwo, które zapewnia ochrona i monitoring, dostęp do eleganckiego i przestronnego lobby oraz do sal konferencyjnych. W biurowcu swoje siedziby mają takie marki jak: Politan, PKO BP, ING, Fireup.pro, PZU czy Eko Okna.

 

Już wkrótce to centrum biznesu w Rybniku wzbogaci się o kolejne nowoczesne przestrzenie biurowe i magazynowe. Trwa remont stojącego obok K1 niższego biurowca, który zostanie harmonijnie połączony z budynkiem głównym. Po modernizacji cały kompleks będzie wyglądał tak:

Kształt nowego biurowca zaprojektowała renomowana pracownia architektoniczna toProjekt z Rybnika, która wcześniej odpowiadała za przebudowę Business Center K1.

 

Aktualnie powstający budynek będzie miał łączną powierzchnię 1 750 m kw.  Projektanci zastosowali  w nim szereg nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań. Elewacja całego parteru będzie przeszklona. Na całej szerokości elewacji 1. piętra usytuowany będzie taras. Powerzchnię drugiego piętra doświetlał będzie dachowany świetlik. Pierwsze i drugie piętro powstającego biurowca będzie połączone z wieżowcem Business Center K1 szklanym łącznikiem.

szklany łącznik - Business Center K1

 

Do kogo dokładnie skierowana jest oferta wynajmu przestrzeni biurowych i magazynowych w nowo powstającym biurowcu. Odpowiedź niesie opis poszczególnych kondygnacji:

POZIOM -1 – 292 m kw.

Miejsce przeznaczone na małe powierzchnie magazynowe przeznaczone dla najemców Business Center K1. Dostęp bezpośrednio z parkingu podziemnego, dojazd windą z wyższych pięter oraz dostęp poprzez klatki schodowe.

POZIOM 0 – 546 m kw.

Najbardziej prestiżowa lokalizacja z możliwością stworzenia odrębnego wejścia od strony zachodniej, bezpośrednio z parkingu przy budynku. Poszukiwany najemca na całość powierzchni lub kilku najemców na wydzielone części powierzchni.

POZIOM +1 – 391 m kw. + 131 m kw.

Poziom przeznaczony na działalność biurową oraz działalność gastronomiczną. Od strony północnej oraz zachodniej znajduje się taras ciągnący się na całej szerokości elewacji z obu stron, który będzie doskonałym dodatkiem dla działalności gastronomicznej w okresie wiosenno-letnio-jesiennym.

POZIOM +2 – 390 m kw.

Poziom przeznaczony na działalność biurową. Możliwość najmu całej powierzchni z możliwością wydzielenia poszczególnych biur lub stworzenia open space’u dla jednego najemcy. Pośrodku przeszklenie ze świetlikiem – dostęp do światła dziennego na środkowej części piętra.

Kontakt dla firm zainteresowanych wynajmem powierzchni w nowym biurowcu:

Joanna Szwelengreber

tel.: +48 732 346 000

e-mail: joanna.sz@k1-rybnik.pl