VII piętro

LZW Kancelarie Radców Prawnych Z. Lepiarczyk & W. Lepiarczyk

Nasze Kancelarie prowadzone są przez Radców Prawnych Zuzannę Lepiarczyk i Wojciecha Lepiarczyka, i mieszczą się na 7 piętrze biurowca Business Center K1. Kancelarie oferują kompleksowe i profesjonalne usługi prawne dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych.

Specjalizujemy się w sprawach związanych m.in. z:

  • upadłościami konsumenckimi,
  • rozwodami,
  • spadkami,
  • odszkodowaniami,
  • kredytami frankowymi,
  • służebnościami,
  • zamówieniami publicznymi.

Ponadto oferujemy stałą obsługę prawną dla przedsiębiorców, w tym osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, jak i spółek kapitałowych, i osobowych, m.in. z branży budowlanej oraz E-COMMERCE. W sferze prawa gospodarczego skutecznie rozwiązujemy problemy prawne zlecone nam przez Klientów biznesowych poprzez udział w negocjacjach
czy mediacjach, sporządzanie i analiza umów gospodarczych, przygotowywanie uchwał i wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego. Ponadto posiadamy doświadczenie w obsłudze jednostek samorządu terytorialnego oraz zamówieniach publicznych zarówno po stronie wykonawcy, jak i zamawiającego.

Ważną działalnością naszych Kancelarii jest także prowadzenie spraw windykacyjnych, podczas których odzyskujemy dla naszych Klientów zaległe należności. Windykację długów prowadzimy zarówno na drodze polubownej, jak i sądowej czy komorniczej.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, na co dzień wykorzystujemy środki porozumiewania się na odległość, co umożliwia nam sprawne i szybkie rozwiązywanie ich problemów prawnych. Dzięki temu możemy świadczyć usługi na terenie całego kraju.

Reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Osobiste spotkanie w siedzibie Kancelarii możliwe jest po uprzednim umówieniu wizyty telefonicznie lub mailowo.

Radca Prawny Zuzanna Lepiarczyk – e-mail: z.lepiarczyk@lzw.com.pl; tel. 665 418 381

Radca Prawny Wojciech Lepiarczyk – e-mail: w.lepiarczyk@lzw.com.pl; tel. 505 664 351