Szukasz sali konferencyjnej w centrum Rybnika? Znajdziesz ją w K1

W prestiżowym biurowcu Business Center K1 w Rybniku czeka na Ciebie nowoczesna i funkcjonalna sala konferencyjna.

 

Sala konferencyjna w Rybniku z widokiem

Przestrzeń na miarę Twoich potrzeb

Odpowiednie warunki sprzedaży i prezentacji to podstawa. Jeśli czeka Cię spotkanie biznesowe i szukasz funkcjonalnej,  nowoczesnej sali konferencyjnej lub meetingowej, doskonale trafiłeś. Sala konferencyjna w biurowcu K1, to doskonałe miejsce zarówno na mniejsze, jak i większe zebrania oraz prezentacje. Masz do wykorzystania powierzchnię 40m2, która pomieści maksymalnie 23 osoby. Od Ciebie zależy, na co ją przeznaczysz.

 

Nowoczesna sala konferencyjna w doskonałej lokalizacji

Sala konferencyjna mieszcząca się w budynku biurowym K1, to miejsce położone w doskonałej lokalizacji w centralnej części Rybnika. Nieopodal biurowca znajduje się dworzec PKP, urzędy administracji publicznej oraz salony usługowe i handlowe. Budynek K1 położony jest blisko Obwiedni Południowej, która zapewni Twoim klientom szybki i bezproblemowy dojazd nawet w godzinach szczytu. Z kolei obecność przystanków autobusowych, umożliwi im dojazd do biurowca komunikacją miejską.

Sala meetingowa w prestiżowym budynku w centrum miasta

Salka konferencyjna mieści się w eleganckim i zarazem nowoczesnym biurowcu w centrum miasta. To ceniony punkt biznesowy na mapie Rybnika. Biurowiec K1 to synonim profesjonalizmu, eleganckiego wnętrza i innowacyjnych rozwiązań. To wszystko to, czego potrzebujesz.

Bogate wyposażenie sali konferencyjno- meetingowej, które Cię zaskoczy

Wyposażenie sali konferencyjnej zaskoczy nawet najbardziej wymagających klientów. Sala konferencyjna jest klimatyzowana oraz wentylowana. Zapewniamy Ci dostęp do szybkiego Internetu zarówno bezpośrednim połączeniem, jak i bezprzewodowo. Do dyspozycji pozostawiamy bogate wyposażenie, w skład którego wchodzi 65-calowy telewizor, stoły ułożone w kształcie „podkowy” wraz z krzesłami. Całość uzupełnia ekspres do kawy, a kawę i herbatę masz bez ograniczeń.

 

Wynajmuj kiedy chcesz!

Wychodząc naprzeciw Twoim oczekiwaniom, umożliwiamy Ci wynajęcie sali na godziny oraz całodobowo przez 5 dni w tygodniu. Zadbaj o jakość swoich spotkań, wybierając najlepszą ofertę w mieście.

 

Więcej informacji i rezerwacje:

Recepcja Business Center K1

tel.: +48 535 900 727

e-mail: recepcja@k1-rybnik.pl

Więcej informacji także na www.k1-rybnik.pl