Zuzanna Lepiarczyk Doradztwo Prawne i Biznesowe
Prowadzę działalność gospodarczą pod nazwą Zuzanna Lepiarczyk Doradztwo Prawne i Biznesowe, której siedziba mieści się na 7 piętrze biurowca Business Center K1.

Świadczę kompleksowe i profesjonalne usługi prawne dla klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych.

Zakres świadczonych przeze mnie usług prawnych jest szeroki. Doradzam Klientom w takich dziedzinach prawa jak chociażby w prawie cywilnym (w tym sprawach konsumenckich), prawie rodzinnym, prawie upadłościowym (upadłość konsumencka), prawie karnym, gospodarczym, handlowym, a także prawie autorskim.

Klientom indywidualnym doradzam w sprawach, m.in. upadłości konsumenckich, rozwodowych, alimentacyjnych, odszkodowawczych, ochrony dóbr osobistych, spadkowych, konsumenckich, czy też karnych i wykroczeniowych.

W sferze prawa gospodarczego skutecznie rozwiązuję problemy prawne zlecone mi przez Klientów biznesowych poprzez udział w negocjacjach, czy mediacjach, sporządzanie i analiza umów gospodarczych, przygotowywanie uchwał i wniosków do Krajowego Rejestru Sądowego. Moim priorytetem jest kompleksowe doradztwo, którego celem jest uniknięcie przez podmioty, z którymi współpracuję, problemów prawnych w przyszłości. Pomagam w wyborze optymalnej formy prawnej prowadzonej działalności gospodarczej, zabezpieczam interesy podmiotów będących pod moją opieką poprzez neutralizowanie zagrożeń, czy właściwe zabezpieczenie kontraktów. Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów, na co dzień wykorzystuję środki porozumiewania się na odległość, co umożliwia mi sprawne i szybkie rozwiązywanie ich problemów prawnych. Dzięki temu mogę świadczyć usługi na terenie całego kraju.

Osobiste spotkanie możliwe jest po uprzednim umówieniu wizyty telefonicznie lub mailowo.
Tel.: 665 418 381