Sales Direct

Marka stworzona przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej wsparta nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi.
Stworzyliśmy innowacyjny projekt na rynku, w którym każdy może znaleźć miejsce dla siebie, korzystając z proponowanego przez Klub Sales Direct bardzo atrakcyjnego modelu współpracy. Największą wartością w Klubie Sales Direct są ludzie, którzy z nami współpracują.
Członkostwo w Klubie Sales Direct to sprawdzony sposób na zarabianie w branży finansowej również bez konieczności zakładania działalności gospodarczej.
W naszej ofercie Klienci i Klubowicze znajdą ofertę wielu banków i firm pożyczkowych. Różnorodność ofert wiodących banków oraz sprawdzonych i zaufanych firm pożyczkowych, umożliwia porównanie oraz wybranie najlepiej dopasowanej oferty kredytowej. A jest to możliwe już podczas jednego spotkania z naszym przedstawicielem, bez konieczności szukania ofert w wielu placówkach bankowych.
Działamy na terenie całej Polski. Nasza oferta skierowana jest dla każdego profesjonalisty, który pragnie odkrywać w branży finansowej nowe możliwości również w zakresie budowania zespołu oraz korzystania z możliwości jakie daje sieć internetowa.
Tworzymy Klub, zarządzamy siecią agencyjną, generujemy wysokiej jakości leady sprzedażowe dla naszych partnerów. Kreujemy nową jakość na rynku.

Strona www: www.salesdirect.pl
Telefon: 574 997 434 
E-mail: kontakt@salesdirect.pl