Kancelaria Radcy Prawnego Wojciech Lepiarczyk
Kancelaria mieści się na 7 piętrze biurowca Business Center K1. Kancelaria oferuje kompleksowe i profesjonalne usługi prawne dla przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Doradzam w wielu dziedzinach prawa, m.in. w szeroko pojętym prawie gospodarczym, prawie handlowym, prawie restrukturyzacyjnym, prawie upadłościowym, prawie cywilnym, prawie rodzinnym, prawie spadkowym, prawie karnym. Ważną działalnością Kancelarii jest prowadzenie spraw windykacyjnych, gdzie odzyskujemy długi zarówno prowadząc windykację polubowną, jak i sądową, i komorniczą.

Jako Radca Prawny zajmuję się przede wszystkim kompleksową obsługą prawną przedsiębiorców, w tym osób prowadzących działalność gospodarczą, jak i spółek kapitałowych, i osobowych, m.in. z branży budowlanej oraz E-COMMERCE. Przygotowuję projekty umów i uczestniczę w ich negocjacji. Posiadam doświadczenie w zamówieniach publicznych zarówno po stronie wykonawcy, jak i zamawiającego.

Klientom indywidualnym doradzam w sprawach, m.in. rozwodowych, odszkodowawczych, spadkowych, karnych, upadłościach konsumenckich, czy też w sprawach dotyczących polisolokat.

Reprezentuję klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym.

Osobiste spotkanie w siedzibie Kancelarii możliwe jest po uprzednim umówieniu wizyty telefonicznie lub mailowo.
Tel.: 505 664 351